![АТ «Вінницяобленерго» – особистий кабінет, передати покази лічильника, кол-центр 0 (800) 217-217 В листопаді рівень розрахунків за спожиту електроенергію склав 87%_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2014-11/28.11.14.jpg?itok=SN0Wl2ls)
В листопаді рівень розрахунків за спожиту електроенергію склав 87%
За 26 діб листопада 2014 року розрахунки споживачів ПАТ «Вінницяобленерго» за отриману електроенергію склали 87% за рахунок проведення оплати по графікам платежів, - повідомили у відділі по роботі з юридичними споживачами електроенергії Товариства.
Так, за повідомленням, промислові підприємства області оплатили 32,2 млн. грн., в тому числі 1,3 млн. грн. в рахунок погашення заборгованості, а решта - згідно графіків платежів в рахунок споживання листопада.
Розрахунки сільського господарства за вказаний період склали 18 млн. грн., в тому числі 29 тис. грн. в рахунок погашення заборгованості, а решта - згідно планових платежів листопада.
Житлово-комунальне господарство оплатило 4,1 млн. грн., в тому числі 1,3 млн. грн. в рахунок погашення заборгованості.
Бюджетні організації - 11,7 млн. грн., в т.ч. в рахунок погашення заборгованості 0.4 млн. грн.
Населення області розрахувалось за спожиту електроенергію на 23,7 млн. грн., що становить 79% від спожитої електроенергії.