![АТ «Вінницяобленерго» – особистий кабінет, передати покази лічильника, кол-центр 0 (800) 217-217 В продовження теми Дня охорони праці. _0](/sites/default/files/styles/420x/public/2023-07/photo_2023-07-14_13-44-34.jpg?itok=mH5TPukb)
В продовження теми Дня охорони праці.
14 липня 2023
В продовження теми Дня охорони праці, що пройшов в усіх структурних одиницях та підрозділах АТ "ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО" за участю керівного складу Управління. В.о. директора з ОП Товариства Павло Котик та провідний інженер з ОП СОП Максим Никитенко відвідали з цього приводу СО "Жмеринські ЕМ" і Шаргородську дільницю та взяли участь у загальних зборах виробничого персоналу з питань охорони праці. Разом з колективом районних мереж обговорили основні помилки оперативного та оперативно-виробничого персоналу під час підготовки робочих місць та провели аналіз стану травматизму в структурній одиниці.