![АТ «Вінницяобленерго» – особистий кабінет, передати покази лічильника, кол-центр 0 (800) 217-217 Вітання Генерального директора з Днем юриста._0](/sites/default/files/styles/420x/public/2014-08/yrust_2014.jpg?itok=XM_VN309)
Вітання Генерального директора з Днем юриста.
Шановні юристи!
Прийміть вітання з нагоди професійного свята – Дня юриста!
Ви захищаєте конституційні права і свободи громадян України, відстоюєте повагу до Закону, належним чином формуєте правову культуру у суспільстві і правову політику у державі, сприяєте розбудові демократичної правової України. Бути юристом – складно і відповідально. Обравши нелегкий шлях вартових законності, Ви, шановні представники всіх рівнів законодавчої, виконавчої та судової влади, присвятили своє життя служінню його величності Закону.
Немає жодної сфери, яка могла б обійтися без правової підтримки. Переконаний, що юристи нашого Товариства є цілеспрямованими, професійними, принциповими та відданими своїй справі.
Бажаю вам нових трудових здобутків, творчої наснаги, професійного зростання, виважених рішень і впевнених перемог! Щастя, здоров’я, благополуччя і мирного неба!
Генеральний директор ПАТ "Вінницяобленерго"
Андрій Поліщук