![АТ «Вінницяобленерго» – особистий кабінет, передати покази лічильника, кол-центр 0 (800) 217-217 Вітання з Днем Конституції України_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2015-06/k2.jpeg?itok=sW79XN4h)
Вітання з Днем Конституції України
Шановні колеги!
Прийміть найщиріші вітання з загальнодержавним святом – Днем Конституції України!
Зичу Вам міцного здоров’я і щастя, добра і достатку, сили і наснаги, успіху, бадьорості духу та впевненості у власних силах. І нехай ця впевненність окриляє Вас на нові звершення, на щедрі починання, в ім’я світлого майбутнього нашої спільної держави. Нехай свята віра додає сил і підтверджує переконання, що українці та їх нащадки, не зважаючи на всі труднощі, будуть жити у зовсім іншій, конституційно розвиненій та правовій країні. В країні, де права людини будуть найвищою цінністю, а мир та взаєморозуміння сприятимуть подальшій розбудові державності, становленню достатку в кожній родині.
Зі святом вас!
З повагою та від імені всього колективу ПАТ “Вінницяобленерго” генеральний директор А.Л.Поліщук