![АТ «Вінницяобленерго» – особистий кабінет, передати покази лічильника, кол-центр 0 (800) 217-217 Воїнів Світла не здолати!_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2023-03/315519145_1305898450223830_6358776289780407761_n.jpg?itok=fEkvQsB6)
Воїнів Світла не здолати!
09 березня 2023
Чергова, вже 15 ракетна атака ворога по об’єктах Об’єднаної енергосистеми завдала нищівних руйнувань. Аварійні відключення застосовані у низці областей. Зокрема у Львівській, Одеській, Житомирській. Але Воїнів Світла не здолати, не підкорити! Ремонтні бригади українських енергетиків працюють і відновлюють живлення. Ми згуртовані та єдині, як ніколи! Вінницькі енергетики, зокрема, активно допомагають житомирянам.
Борімося і поборемо! Разом до ПЕРЕМОГИ!