![АТ «Вінницяобленерго» – особистий кабінет, передати покази лічильника, кол-центр 0 (800) 217-217 «Вишиванка - символ України, дзеркало народної душі»_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2017-05/img_4568_a.jpg?itok=3PMjUUG3)
«Вишиванка - символ України, дзеркало народної душі»
18 травня 2017
У третій четвер травня, у пору різнобарвного цвіту землі українці відзначають неофіційне свято - День вишиванки. Працівники ПАТ «Вінницяобленерго» вже не вперше долучаються до такої події, одягаючи національне вбрання. Комусь сорочку вишивала мама, комусь дружина, а хтось самотужки прокладав стежки на полотні «червоними та чорними нитками» … У кожного – своя історія вишиванки, якою пишаються, яку переповідають. І так буде довго-довго, так буде завжди! Рід український, його культура, звичаї, традиції - ніколи не переведуться! Магія вишиваного національного вбрання вкотре і яскраво це підтвердила.