![АТ «Вінницяобленерго» – особистий кабінет, передати покази лічильника, кол-центр 0 (800) 217-217 Як розрахувалися вінничани за електроенергію у січні _0](/sites/default/files/styles/420x/public/2017-02/384662244.jpg?itok=tfS2X2mD)
Як розрахувалися вінничани за електроенергію у січні
06 лютого 2017
Рівень розрахунків споживачів ПАТ «Вінницяобленерго» за отриману електроенергію у січні 2017 року склав 89 %.
Так за 31 добу минулого місяця промислові підприємства області сплатили 61 млн. грн., в тому числі 0,3 млн. грн. в рахунок погашення заборгованості, а решта - згідно графіків платежів в рахунок споживання січня. Від аграрного сектора економіки області отримано 26 млн. грн., в тому числі 32 тис. грн. в рахунок погашення заборгованості. Житлово-комунальне господарство розрахувалося на 25,4 млн. грн. І це становить 80 % від спожитої електроенергії. Бюджетні організації за січень оплатили 24,3 млн. грн. або 73 % від спожитої електроенергії. Від населення області надійшло 67,6 млн. грн., що становить 82 % від спожитої електроенергії.