![АТ «Вінницяобленерго» – особистий кабінет, передати покази лічильника, кол-центр 0 (800) 217-217 З Днем Державності України!_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2023-07/1a251524-e31d-4568-bbf3-70c8d6868881.jpeg?itok=gHuAbYpy)
З Днем Державності України!
Колектив енергетиків Вінниччини вітає усіх з цим Днем– символом тисячолітньої єдності і незламності нашого героїчного народу на шляху до незалежної держави. Від часів Київської Русі і дотепер українці мужньо відстоюють цивілізовані демократичні цінності, утверджують історичну справедливість, виборюють свободу і волю, прагнуть розквіту Держави УКРАЇНА. Все це неодмінно БУДЕ з нашою ПЕРЕМОГОЮ! І як би ми не пояснювали для себе зміст поняття «державність», одностайними залишимось у головному: МИ – УКРАЇНЦІ, НАВІКИ ЄДИНІ І НЕПОБОРНІ! Це і є запорука державності. Будьмо й надалі сильними, тримаймося єдино, допомагаймо ближнім і нашим Захисникам, шануймо все національне, за що боролися наші предки, пам’ятаємо всіх, хто загинув у цій боротьбі, будуймо майбутнє, в якому жити нашим нащадкам і віримо у нашу незламну Державу! СЛАВА УКРАЇНІ!