![АТ «Вінницяобленерго» – особистий кабінет, передати покази лічильника, кол-центр 0 (800) 217-217 З Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку!_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2014-11/skazochnaya-shkatulka_1.jpg?itok=HNIjUKQr)
З Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку!
14 листопада 2014
Від імені всього колективу ПАТ “Вінницяобленерго” щиро вітаю вас з професійним святом – Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку!
Ваша плідна праця і вагомі здобутки є запорукою успішної роботи. Це, в свою чергу, примножує потенціал Товариства і галузі в цілому. Дякую вам за сумління, високу кваліфікацію, якісне забезпечення послуги комунікації та інформування.
Бажаю і надалі невичерпної енергії, свіжих ідей з успішним втіленням їх у життя, нових здобутків і професійного зросту. А ще — міцного здоров’я, злагоди та добробуту в родинах, радості під мирним небом рідної України.
З повагою
генеральний директор ПАТ “Вінницяобленерго” Андрій Поліщук