![АТ «Вінницяобленерго» – особистий кабінет, передати покази лічильника, кол-центр 0 (800) 217-217 З Днем Соборності України!_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2023-01/22.jpg?itok=UX7DE5zQ)
З Днем Соборності України!
22 січня 2023
Ідея СОБОРНОСТІ була й залишається ГОЛОВНОЮ цінністю українців. Це те, що нас об’єднує, як націю, надихає на життя, працю, а в умовах війни - робить сильнішими в супротиві агресії, впевненішими в перемозі над ворогом. В нашій єдності – нездоланна міць України та її мирне успішне майбутнє!!!
Слава Україні, її незламному народові! Слава Героям та мужнім нашим Захисникам! Разом - до ПЕРЕМОГИ!
З Днем СОБОРНОСТІ! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
З вірою в Україну - генеральний директор АТ "Вінницяобленерго" Андрій Поліщук та колектив підприємства.