![АТ «Вінницяобленерго» – особистий кабінет, передати покази лічильника, кол-центр 0 (800) 217-217 З ВЕЛИКОДНЕМ!_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2023-04/37_large_v1650366956.jpg?itok=t-SxN8G4)
З ВЕЛИКОДНЕМ!
15 квітня 2023
Дорогі вінничани, шановні українці! З ВЕЛИКОДНЕМ! Зі Святом Воскресіння Господнього - символом любові, незламної віри і надії в у перемогу життя над смертю, добра над злом! Бог чує наші молитви у цей надскладний час і дає нам сили до Перемоги! Лише не втрачаймо віри! Наповнюймо свої серця любов’ю, милосердям, добрими помислами! Нехай усі родини будуть здорові та щасливі, а домівки цілими з теплом і добром, затишком і злагодою. ПЕРЕМОГИ нашій рідній УКРАЇНІ, мирного неба, спокою, усіх земних благ! І ні на мить не забуваймо про наших ЗАХИСНИКІВ! Хай якнайшвидше повернуться до своїх рідних!
Христос Воскрес! Воістину Воскрес! Воскресне і Україна!
З повагою генеральний директор АТ «Вінницяобленерго» Андрій Поліщук та колектив підприємства.