![АТ «Вінницяобленерго» – особистий кабінет, передати покази лічильника, кол-центр 0 (800) 217-217 З Воскресінням Христовим!_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2017-04/vitannya_2017.jpg?itok=x881QNEA)
З Воскресінням Христовим!
Дорогі колеги, друзі, вінничани!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди світлого і величного свята – Воскресіння Господнього!
Великдень для нас є символом перемоги життя над смертю. Віра давала і дає людям сили перемагати зло і духовно вдосконалюватися, бути милосерднішими, благороднішими, терпеливішими один до одного, сповнює наші серця любов’ю і добром, зміцнює, підтримує і надихає кожного з нас.
Щиро бажаю, щоб світло цього великого торжества не згасло в наших душах! Щоб з року в рік пробуджувало прагнення жити, працювати, любити, творити, сіяти добро і злагоду!
Вірю, що Господь почує нашу спільну великодню молитву за кожну родину, за Вінниччину, за Україну і це допоможе нам стати мудрішими, добрішими, більш згуртованішими у єдиному прагненні до миру в країні та у кожному серці.
Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
З повагою генеральний директор ПАТ “Вінницяобленерго”, депутат обласної ради Андрій Поліщук