![АТ «Вінницяобленерго» – особистий кабінет, передати покази лічильника, кол-центр 0 (800) 217-217 Запрошуємо на роботу фахівця із зв'язків з громадськістю._0](/sites/default/files/styles/420x/public/2023-08/1_0.jpg?itok=V-dVztMp)
Запрошуємо на роботу фахівця із зв'язків з громадськістю.
Основні обов'язки:
- координація системи взаємозв'язків і безпосередньо зв'язків керівника та АТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО» з громадськістю, а також взаємовідносин керівника з представниками інших підприємств, партнерами, клієнтами, розробка відповідних заходів і планів розвитку таких взаємозв'язків для формування позитивного іміджу Товариства;
- особисте висвітлення подій та інформації про головні напрямки діяльності Товариства в ЗМІ (проведення прес-конференцій, надання відповідей, коментарів ЗМІ про актуальні події);
- підготовка рекомендацій для дирекції Товариства стосовно актуальних інформаційних тем та напрямків, які потребують посиленого висвітлення в ЗМІ;
- налагодження плідної співпраці із ЗМІ, прес-службами органів державної влади і місцевого самоврядування в частині висвітлення енергетичних тем, проведення просвітницької роботи;
- взаємодія із структурними підрозділами з метою збору інформації для підготовки публікацій, пошук інформприводів;
- підготовка прес-анонсів, прес-релізів, публікацій для сайту Товариства, офіційної сторінки у Фейсбуці, інформування органів влади, засобів масової інформації та широкого загалу про плани, досягнення і принципи діяльності Товариства;
- організаційне забезпечення заходів медійного характеру (прес-конференцій, виступів, брифінгів, коментарів, теле- й радіо-ефірів, інтерв’ю тощо);
- моніторинг ЗМІ та соціальних мереж щодо висвітлення діяльності Товариства;
- здійснення фото-, відеозйомки заходів, створення та монтаж відеорепортажів;
- адміністрування офіційного сайту та офіційної сторінки у Фейсбуці в частині оприлюднення інформації.
Вимоги до кандидата:
- повна вища освіта за напрямком «Журналістика»;
- стаж роботи за фахом - не менше 2 років;
- сталі навички усного спілкування (в т.ч. під відеозапис), написання та коригування інформаційних матеріалів, зйомки та монтажу відеороликів, інтерв’ю, тощо (бажано надати підтвердження з зазначенням посилання в резюме);
- володіння комп’ютерною, фото-відео технікою;
- досвід роботи над енергетичними темами (чітке розуміння структури та функціонування енергетичної галузі) - розглядається як перевага, необхідно надати підтвердження з зазначенням посилання в резюме;
- досвід роботи на телебаченні (прямі ефіри, авторські програми, тощо) - розглядається як перевага, необхідно надати підтвердження з зазначенням посилання в резюме;
- бажання фахово розвиватися по профілю «енергетика» (вивчати законодавчу та нормативну базу, тощо);
- наявність рекомендацій з попереднього місця роботи або представників провідних мас-медіа.
Резюме подавати на електронну адресу [email protected]
Додаткова інформація за телефоном: 52-50-51