![АТ «Вінницяобленерго» – особистий кабінет, передати покази лічильника, кол-центр 0 (800) 217-217 Знову змагались і перемагали_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2017-05/_mg_3268a.jpg?itok=emBGr6ed)
Знову змагались і перемагали
22 травня 2017
Тривають зональні змагання 12-ої Спартакіади ПАТ „Вінницяобленерго”. У минулу п’ятницю, 19 травня, їх черговий етап відбувся у Бершаді на базі місцевих спортивних майданчиків. Команди трудових колективів нашого Товариства знову змагалися і виборювали спортивну перемогу. Кращою з кращих цього разу стали енергетики Піщанських ЕМ. На другому місці команда Чечельницьких ЕМ. Третє місце посіли спортсмени Крижопільських електромереж. Захоплюючі моменти змагань зафіксували на фотокамеру наші працівники - інженер-програміст Чечельницьких ЕМ Олег Нич та інженер-програміст служби технічної підтримки Товариства Максим Нич.
Далі, 26 травня, Спартакіаду зустрічатиме Оратів.