Головна / Послуга з оперативного та оперативно-технічного обслуговування внутрішньобудинкових електричних мереж

Послуга з оперативного та оперативно-технічного обслуговування внутрішньобудинкових електричних мереж

Послуга з оперативного та оперативно-технічного обслуговування внутрішньобудинкових електричних мереж

Обгрунтування доцільності послуги.

АТ «Вінницяобленерго» (надалі – Товариство) пропонує організаціям громадян, житловим кооперативам м. Вінниці (ОСББ, ЖЕО, ЖЕК) виконання регламентних робіт  з обслуговування внутрішньо-будинкових систем електропостачання, що є обов’язковою процедурою, яка передбачена вимогами частини третьої статті 20 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» та Наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 09.01.2019 р. №6 та повинні забезпечуватись енергопостачальником або іншим суб’єктом господарювання, який має дозвіл на проведення таких робіт.

Чому зазначену послугу доцільно замовити саме у АТ «Вінницяобленерго»? Головний критерій Вашого вибору це те, що наше Товариство є однією з найбільших енергетичних компаній Вінничини з багаторічним досвідом роботи; обслуговує понад 770 тис. споживачiв електричної енергiї, в тому числi 1,38 тис. - промислових, 1,34 тис. - сiльгоспспоживачiв та 750 тис. побутових споживачів. Персонал Товариства цілодобово забезпечує якісний та надійний розподіл електричної енергії споживачам, та має відповідний ресурс для виконання таких послуг, як:

  • цілодобове негайне реагування  (з виїздом на об’єкти замовника) на звернення балансоутримувачів внутрішньо-будинкових електричних мереж в разі аварійних знеструмлень;
  • визначення причин знеструмлення мереж замовників та проведення оперативних перемикань з метою перезаживлення об’єктів замовників від резервних джерел живлення;
  • проведення оглядів електроустановок кваліфікованим електротехнічним персоналом з визначенням причин аварійних відключень та вжиття необхідних заходів по відновленню електропостачання об’єктів замовників (при можливості безпечної подачі напруги на існуючі непошкоджені елементи електричних мереж замовників)
  • надання необхідних рекомендацій стосовно обсягів діагностики, профілактичних вимірювань та технічного обслуговування електричних мереж замовників, тощо.

Завжди чекаємо Вашого візиту до   структурних підрозділів Товариства , де адміністратори Сервісного центру обслуговування клієнтів нададуть вичерпну консультацію, забезпечать прийом документів та подальше оформлення договору на оперативно-технічне обслуговування внутрішньо-будинкових мереж .

АТ «Вінницяобленерго»  дбає про безпеку своїх споживачів. Наші досвід та ресурси – запорука безпеки та комфорту Вашої оселі. Довірте свою безпеку професіоналам!

 

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ