Головна / Медіа-центр / Новини / Конкурс професійної майстерності майстрів, електромонтерів по експлуатації розподільчих електромереж ПАТ «Вінницяобленерго»

Медіа-центр

Конкурс професійної майстерності майстрів, електромонтерів по експлуатації розподільчих електромереж ПАТ «Вінницяобленерго»

Фінальні змагання конкурсу професійної майстерності майстрів, електромонтерів по експлуатації розподільчих електромереж ПАТ "Вінницяобленерго", які проходили на навчально-тренувальному полігоні Могилів-Подільських ЕМ з 3 по 5 червня 2014 року, завершено. Змагання організовуються і проводяться щорічно під егідою технічної дирекції Товариства спільно з дирекцією з охорони праці та спеціаліста з пожежної безпеки. Змагання мають за мету визначення рівня професійної підготовки майстрів і бригад електромонтерів з експлуатації розподільчих мереж підвищення кваліфікації персоналу, пошуку резервів виробництва, профілактики виробничого травматизму, пропаганди та обміну передовим досвідом. 

Вісім бригад-фіналістів розподільчих мереж взяли участь у змаганнях. 

За результатами 6-и етапів і екзамену з перевірки знань з питань охорони праці, пожежної безпеки, технології робіт місця у призовій трійці розподілилися наступним чином: 

І місце – у бригади Тростянецьких ЕМ; 

ІІ місце – бригада Барських ЕМ; 

ІІІ місце виборола бригада Крижопільських ЕМ.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ