Головна / Медіа-центр / Новини / ПАТ «Вінницяобленерго» отримала нагороду і грамоту УПЦ

Медіа-центр

ПАТ «Вінницяобленерго» отримала нагороду і грамоту УПЦ

15 вересня 2013 року пройшло святкування 1000-ліття Свято-Усікновенського Лядівського скельного чоловічого монастиря, що знаходиться у Могилів-Подільському районі Вінницької області. Монастир, який нині називають Подільським Афоном, заснований преподобним Антонієм Печерським, розташований на березі Дністра і офіційно визнаний одним із семи чудес Вінниччини.

На свято, навіть у такий дощ та негоду, приїхали більше 10 тисяч паломників з України, інших країн. Були присутні представники органів державної влади області та району, представники багатьох організацій і підприємств, керівництво ПАТ "Вінницяобленрго". Профспілковий комітет забезпечив працівників Товариства, бажаючих відвідати святкові заходи, транспортом.

Відродження монастиря почалось у 1998 році. Церковні нагороди отримали ті, хто посприяв відбудові древньої обителі та організації святкування 1000-літнього ювілею. ПАТ "Вінницяобленерго" також отримало нагороди і грамоти Української Православної Церкви, які вручив митрополит Вінницький і Барський Симеон.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ