Головна / Медіа-центр / Новини / Презентації – тривають

Медіа-центр

Презентації – тривають

Задля удосконалення професійної роботи в ПАТ “Вінницяобленерго” тривають презентації всіх його відділів та служб. Свою роботу керівництву Товариства вже показала технічна дирекція. Зокрема, 20 жовтня, генеральний директор Андрій Поліщук, заступник технічного директора з високовольтних мереж Володимир Волков, заступник технічного директора з низьковольтних мереж Сергій Міхалевський та заступник технічного директора з перспективного розвитку Олександр Серб детально ознайомилися з роботою служби розподільчих електричних мереж та відділу перспективного розвитку, групи роботи із замовниками. Роботу СРМ ПТД представив начальник служби Олександр Зель, а ВПР ПТД - заступник начальника відділу Сергій Грогуль. Оглянули керівники і науково-технічну бібліотеку Товариства, якою нині опікується інженер ВТГ Лариса Чумакова.

По закінченню презентацій генеральний директор Андрій Поліщук так прокоментував необхідність їх проведення.

- Дані презентації надзвичайно необхідні, як для керівництва, так і для кожного працівника ПАТ “Вінницяобленерго”. Ознайомлення з роботою кожного відділу, служб і груп, спілкування з їх працівниками дозволяють глибше зрозуміти поточні питання, які нині вирішуються, окреслити спільні завдання на перспективу та виявити проблеми, що заважають вдосконаленню робочого процесу. З тих презентації, що вже відбулися, я особисто для себе зробив висновок, що робочий процес треба оптимізувати, а службам, відділам та, особливо, дирекціям — більш плідно співпрацювати, консолідуючи зусилля на забезпечення високого рівня професійної роботи, - наголосив Андрій Поліщук.

Згідно планового графіку до кінця поточного тижня такі заходи відбудуться в службах, групах та відділах дирекції з капітального будівництва та інвестицій, а також інформаційних технологій.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
Структурні одиниці
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Інтегрована система менеджменту
Музей
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ