Головна / Новини / Андрій Поліщук: «Праця енергетика була і залишиться однією з ключових і визначальних»

Медіа-центр

Андрій Поліщук: «Праця енергетика була і залишиться однією з ключових і визначальних»

Напередодні Дня енергетика генеральний директор АТ «Вінницяобленерго» Андрій Поліщук прийняв у своєму кабінеті найкращих працівників управління Товариства. Привітав їх з професійним святом та вручив грамоти і відзнаки.
- Сучасне життя неможливо уявити без електроенергії і тих людей, які забезпечують нею оселі наших громадян, підприємства, організації, установи. Як би складно не працювалося нині в галузі, враховуючи непросту соціально-економічну ситуацію, однак за будь-яких умов енергетики працюють чітко і сумлінно, цілодобово виконуючи свої завдання. Переконаний, праця енергетика була і залишиться однією з ключових і визначальних. Радує, що у колективі управління Товариства є люди, які поміж інших роблять свою справу найкраще. Пишаюся вами, колеги, щиро дякую за працю, і бажаю подальших професійних успіхів та особистого щастя, - сказав керівник, вітаючи кожного з присутніх.

Додамо, що за вагомі трудові здобутки та у зв’язку з професійним святом - Днем енергетика, нагородами відзначено майже півтори сотні найкращих працівників АТ «Вінницяобленерго».

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ