Головна / Новини / Будьмо обережні!

Медіа-центр

Будьмо обережні!

З настанням холодної пори року через активне використання населенням області електроприладів збільшується кількість пожеж, а також нещасних випадків внаслідок порушення правил експлуатації енергообладнання.

З метою уникнення подібного, служба цивільного захисту, моброботи та пожежної безпеки ПАТ “Вінницяобленерго” звертається до усіх вінничан з проханням дотримуватися елементарних правил безпеки.

Також не варто забувати, що саме в осінньо-зимовий час можливі обриви дротів повітряних ліній електропередач, які знаходяться під напругою.

Пам’ятайте, що при зіткненні з проводами, котрі зависли чи при наближенні до тих, що лежать на землі, людина може отримати ураження електричним струмом. Тому категорично забороняється наближатися до обірваного проводу на відстань меншу, ніж 8 метрів. Про пошкодження електролінії необхідно негайно повідомити відповідні служби за таким номером телефону (0) 800 217 217 (дзвінок безкоштовний). До прибуття ремонтної бригади слід організувати охорону обірваних проводів та не допускати до них перехожих і тварин.

Шановні вінничани!
Дотримуйтесь правил безпеки! Це допоможе вам уберегти здоров’я, а можливо, й життя!

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Інтегрована система менеджменту
Музей
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ