Головна / Новини / Діти енергетиків відвідають Бушу

Медіа-центр

Діти енергетиків відвідають Бушу

До Міжнародного дня захисту дітей енергетики вирішили зробити подарунок дітям своїх працівників. Який саме, розповів голова профспілки Товариства Олександр Вдовиченко.

- 4 червня наші працівники разом зі своїми дітьми відправляться до Ямпільського району. Там відвідають музей під відкритим небом - державний історико-культурний заповідник “Буша”.  Він  розташований на дуже мальовничій місцевості села Буша, що на березі річки Бушанки. У заповіднику  повно речей, які  вражають і око,  і свідомість. Скажімо, дохристиянська культова споруда, а саме  висічений у скелі дохристиянський храм V–ХVІ ст. з унікальним художнім рельєфом. Та ще багато чого іншого можна тут  побачити, до чого доклалися вже талановиті руки сучасних майстрів і живописців, які  втілили історію краю в скульптурах з місцевого каменю-піщанику. В Буші взагалі  об'єдналися легенди і реальність… І з усім тим ми хочемо познайомити дітей наших працівників. Ось, власне, такий екскурсійний і пізнавальний подарунок  на комфортабельному автобусі ми  приготували  їм до Міжнародного дня дітей, - сказав  Олександр Вдовиченко.

Також головний  профспілчанин Товариства  додав, що це не перша екскурсія для дітей енергетиків місцями рідної Вінниччини. Минулого разу вони  ознайомилися з історією та краєвидами Хмільника.

Довідка: Міжнародний день захисту дітей святкується щорічно 1 червня починаючи з 1950 року. Офіційно це свято було засноване в листопаді 1949 у Парижі рішенням сесії Ради Міжнародної демократичної федерації жінок. ООН підтримала цю ініціативу й оголосила захист прав, життя і здоров'я дітей одним з пріоритетних напрямків своєї діяльності: різноманітні  конкурси,  концерти, всілякі виставкові та інші пізнавальні заходи.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Реєстр постачальників електроенергії
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ