Головна / Новини / Енергетична безпека Вінниччини та України залежить від кожного з нас!

Медіа-центр

Енергетична безпека Вінниччини та України залежить від кожного з нас!

Ситуація в електроенергетиці України залишається складною. Рятівного її ресурсу- вугілля - не вистачає на поточні потреби вітчизняних електростанцій, а  нинішня статистика його видобутку  - невтішна. Саме через це і виник дисбаланс між виробництвом електроенергії та її споживанням.  

 Обмеження електричної енергії стрімко перейшли в аварійні відключення.

З 1 грудня 2014 року, згідно розпорядження ДП НЕК «Укренерго», графіки аварійних відключень споживачів електроенергії (ГАВ) запроваджено  по всій території України. З того часу діють вони і в нашій області.

Задіяно  повний обсяг ГАВ, а це 10 черг, до яких залучені як промислові споживачі, так і населення. Допоки це один із найоперативніших та швидких заходів, що застосовуються при виникненні дефіциту потужності в об’єднаній енергетичній системі України.

Електроенергію вимикають переважно в години ранкового та вечірнього максимуму. Саме у цей час виникає найбільше навантаження на електричні мережі. Графіки обмеження споживання електричної потужності та графіки аварійних відключень електроенергії застосовано відповідно до «Інструкції про складання і застосування графіків обмеження та аварійного відключення споживачів, а також протиаварійних систем зниження електроспоживання» (затверджена наказом Міністерства палива та енергетики України 23.11.2006 року №456 та зареєстрована в Міністерстві юстиції України 19.02.2007 р. за №151/13418) для забезпечення надійної роботи Об’єднаної енергосистеми України в умовах дисбалансу між виробництвом та споживанням електроенергії (потужності).

ПАТ “Вінницяобленерго” просить споживачів електроенергії  з розумінням поставитися до комплексу заходів з її обмеження та  відключення, запровадженим ДП “НЕК “Укренерго”. Також закликаємо бути енергоощадними та відповідальними, аби не допустити можливого застосування  спеціальних графіків аварійних відключень споживачів!

В години пікових навантажень з 08:00 до 10:00 годин та з 19.00 до 22.00 без зайвої потреби не вмикати енергоємні побутові електроприлади, замінити звичайні лампочки розжарювання на енергозберігаючі, використовувати багатотарифні прилади обліку, що дозволить зекономити кошти в нічний час, а саме з 23.00 до 07.00 год.

Суб'єктів господарської діяльності просимо  переглянути графіки виробничої діяльності, скоригувати час роботи підприємства чи закладу (початок і завершення робочого дня), врахувати  можливості роботи у вихідні дні та в нічні години доби, впроваджувати енергоощадні технології тощо.

Пам'ятаймо, енергетична безпека Вінниччини та України залежить від кожного з нас!

 

 

 

 

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
Структурні одиниці
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Інтегрована система менеджменту
Музей
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ