Головна / Новини / Енергетики Вінничини – переможці ХІІ Спартакіади працівників енергетики та електротехнічної промисловості

Медіа-центр

Енергетики Вінничини – переможці ХІІ Спартакіади працівників енергетики та електротехнічної промисловості

Команда  спортсменів ПАТ «Вінницяобленерго» повернулась з  Коблева з переконливою перемогою.

З  6 по10 червня 2016 року в цьому курортному селищі проходила ХІІ  літня Спартакіада працівників енергетики  та електротехнічної   промисловості.

Спортивні змагання проводились під егідою  ЦК «Укрелектропрофспілки»   та фізкультурно-спортивного товариства «Україна». Оцінювати змагання залучили професійну суддівську бригаду.

У змаганнях енергетиків 2016 року взяли участь  більшість команд обласних організацій «Укрелектропрофспілки»,  а також  команди   Калуської ТЕЦ, Ладижинської  і Луганської ТЕС та публічного акціонерного товариства «Вінницяобленерго».

Майже 250 спортсменів-енергетиків  доводили свою майстерність у семи видах спорту:  волейбол, футзал, настільний теніс, шахи, шашки,  гирьовий спорт, армспорт. 

Погода,  як для червня місяця, на чорноморському узбережжі  видалася прохолодною, але боротьба, яка точилася на спортивних площадках та майданчиках була досить гарячою. І все завдяки високому рівню підготовки команд і великому бажанню перемогти.

Команда ПАТ «Вінницяобленерго»  - неодноразовий учасник  таких змагань.  Спочатку  наші представники  виступали в складі збірної обласної команди енергетиків. Вперше самостійно команда ПАТ «Вінницяобленерго» прийняла участь в Х Спартакіаді працівників енергетики та електротехнічної промисловості в 2013 році, яка проводилась в м. Алушта. Найбільшими досягненнями наших спортсменів тоді стали – ІІ місце в змаганнях з шахів та ІV з волейболу.

Наступного року на ХІ Спартакіаді в місті Біла Церква Київської області добре виступили наші спортсмени в ігрових видах спорту – змаганнях з волейболу і футзалу, де відповідно завоювали золоті і срібні нагороди.

Так,  з кожним роком зростала майстерність наших спортсменів та їх спортивні здобутки.

Саме завдяки впровадженню фізичної культури і спорту в повсякденне життя колективів ПАТ «Вінницяобленерго», щорічному проведенню своїх Спартакіад, ретельному формуванню команди на участь в Спартакіаді «Укрелектропрофспілки», спортивній майстерності  та самовіддачі кожного із членів команди і були отримані  найкращі результати.

Так, нашій команді з волейболу не було рівних на спортивних майданчиках, де вона з однаковим рахунком 2:0 перемогла всіх своїх суперників, в тому числі і команди Київської, Дніпропетровської областей та м. Києва. Кращими гравцями в складі команди були начальник інформаційно-консультаційного центру Геннадій Іщенко, інженер автоколони Роман Вовкотруб, охоронник команди ВОХОР Дмитро Ніколаєв та інші.

Порадували своїми здобутками і наші «богатирі»  - електромонтер СО «Жмеринські електромережі» Віктор Рудаков, економіст І категорії економічного відділу Олег Савчук, які зайняли ІІ призове місце  у відповідних вагових категоріях з гирьового спорту, хоча в  змаганнях приймали участь і такі потенційні фаворити, як команди Луганської, Дніпропетровської, Запорізької  областей.

Кращими серед учасників змагань були і наші тенісисти, шахісти, шашкісти, які зайняли 1-і місця. В цілому за результатами  ХІІ Спартакіади працівників енергетики та електротехнічної промисловості команда ПАТ «Вінницяобленерго»  отримала найкращий результат  - 7 золотих, 2 срібних і 1 бронзову нагороду та в підсумку зайняла перше командне місце.

Під час підведення підсумків змагань та нагородженні переможців по кожному виду спорту лунали такі приємні для нас слова «нагороджується  переможець змагань   з команди ПАТ «Вінницяобленерго» .

Велика заслуга в перемогах команди Товариства належить генеральному директору Андрію Поліщуку. За належну підготовку та успішний виступ команди на ХІІ Спартакіаді Андрій Поліщук отримав подяку фізкультурно-спортивного товариства «Україна».

В подальшому переможців змагань   чекає напружена робота і наступні старти. Адже, як оголосив у своєму виступі в.о. голови ЦК профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України Олександр Давиденко,  із числа переможців ХІІ Спартакіади буде сформована команда для участі в ХХІ  Всеукраїнській міжгалузевій спартакіаді трудящих промислової сфери та транспорту.

Тому сподіваємось побачити наших працівників серед переможців змагань вищого рівня.

Вітаємо нашу команду! Бажаємо подальших успішних змагань і перемог!

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ