Головна / Новини / Енергетики виявили вибухонебезпечну знахідку

Медіа-центр

Енергетики виявили вибухонебезпечну знахідку

 13 травня поблизу с. Якушинці Вінницького району  бригадою Замостянських електромереж під час виконання планових робіт з чистки трас повітряних електроліній від гілок дерев під однією з опор було виявлено вибухонебезпечну знахідку. Як з'ясувалось — це  бойовий снаряд часів Другої світової війни калібром 122 мм. 

 Керівник робіт Р.М. Чернега, а також електромонтери  С.П. Уманець, М.М. Гонтар і водій автопідйомника АР-18 О.П.Колісник  не розгубилися і повідомили про непередбачувану подію керівництво СО.  Також викликали

фахівців групи піротехнічних робіт ГУ ДСНС у Вінницькі області, до приїзду яких  забезпечили охорону місця знахідки. Після того сапери служби “101” вивезли боєприпас у безпечне місце та знешкодили шляхом підриву.

- Зважені і правильні дії наших працівників, можливо,  врятували чиєсь життя, адже невідомо,  хто міг би натрапити на цю небезпеку 70-річної давнини.  Тому керівництво структурної одиниці висловлює їм свою велику подяку,- прокоментував подію директор Замостянських ЕМ Леонід Соломонюк.

 Окрім цього випадку того ж дня, 13 травня, за даними прес-служби ГУ ДСНС у Вінницькі області,   сапери здійснили ще три виїзди на ліквідацію боєприпасів, знайдених на території області. А саме неподалік смт Крижопіль було виявлено 76-міліметровий артилерійський снаряд, у с. Новожитів Оратівського району під час обробітку ґрунту на власній присадибній ділянці знайдено 76-міліметровий артснаряд. Ще один випадок  зафіксований на пасовищі неподалік Іллінців.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
Як отримати субсидію?
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ