Головна / Новини / Готуємось до Всесвітнього Дня охорони праці.

Медіа-центр

Готуємось до Всесвітнього Дня охорони праці.
Працівники АТ «Вінницяобленерго» активно готуються до відзначення 28 квітня Всесвітнього Дня охорони праці. З цієї нагоди на підприємстві планується проведення низки заходів. Усі вони цьогоріч, за рекомендацією Міжнародної організації праці, відбудуться під гаслом «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи. Інвестуймо зараз у стійкі системи безпеки та здоров’я на роботі» (далі- БЗР). Основна їх мета - акцентування уваги на важливості зміцнення системи БЗР, включно зі службами безпеки та охорони здоров’я як на національному рівні, так і на рівні підприємств. Про це повідомив директор з охорони праці АТ «Вінницяобленерго» Володимир Віштак.
- На нашому підприємстві створено організаційний комітет з підготовки та проведення Всесвітнього Дня охорони праці та затверджено план відповідних заходів для кожної структурної одиниці Товариства. Зокрема, це заходи з організації та проведення внутрішніх перевірок стану охорони праці в СО, службах, майстернях, дільницях, лабораторіях тощо; розгляд результатів перевірок, здійснення відповідних заходів з усунення виявлених порушень; створення та формлення куточків, стендів, з тематикою цьогорічного Всесвітнього Дня охорони праці, - розповів Володимир Віштак.
Додамо, що в рамках підготовки До Всесвітнього дня охорони праці вже відбулась Всеукраїнська онлайн-конференція, участь у якій взяли і працівники підрозділів охорони праці нашого підприємства (на фото).
Під час конференції, яку організував журнал «Охорона праці», йшлося про стан охорони праці в Україні та про основні заходи на рівні держави, що мають забезпечити стійкі системи безпеки та здоров’я на роботі; про досвід українських компаній у подоланні кризи, спричиненої пандемією COVID-19; а також про передові технології та методи побудови сучасної БЗР на українських підприємствах.
Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
Як отримати субсидію?
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ