Головна / Новини / Кадри і надалі вирішуватимуть все!

Медіа-центр

Кадри і надалі вирішуватимуть все!

Популярна ще з радянських часів істина, що “кадри вирішують все” не позбулася своєї актуальності досі. До того ж, якщо вони ще й професійні, то на підприємстві чи в організації панують ефективність, стабільність, порядок та успіх. Це ключова теза семінару для працівників кадрових служб структурних одиниць ПАТ “Вінницяобленерго”, що відбувся сьогодні, 6 листопада 2014 року в актовому залі управління Товариства.

Його учасники з'їхалися з усіх районів області та м. Вінниці. Початок заходу ознаменувався приємним моментом, а саме з привітання в.о. інспектора з кадрів Крижопільских ЕМ Алли Олійник з Днем народження. Далі - відбулось відкриття семінару, яке здійснив директор з персоналу Товариства Віталій Хребтій.

- Необхідність такого семінару обумовлена, насамперед тим, що життя не стоїть на місці і потребує нових знань і, відповідно, вдосконалення нашої з вами роботи. Адже кадровик - це перший помічник керівника. Його робота вимагає все нових і нових знань, особливо в частині чинного законодавства, яке часто змінюється і потребує уваги, акуратності у веденні документації. Також - організованості, комунікабельності, стресостійкості і, головне — поважного ставлення до персоналу. Тобто, професія кадровика не може бути без вдосконалення, так як методи роботи з людьми та вимоги до персоналу змінюються і доводиться адаптовуватися до мінливої реальності, щоб залишатися ефективними. От про все це будемо говорити і навчатися впродовж двох днів. Програма семінару насичена та змістовна, поєднує в собі як методичну, так і практичну частини. Щодо останньої, то вона пройде на базі Погребищенських електричних мереж, - повідомив мету семінару Віталій Хребтій.

Також директор з персоналу коротко проінформував присутніх про поточні справи в Товаристві, детальніше зупинився на завданнях кадрової служби, відзначив ті її підрозділи, де кадрова робота відповідає сучасним вимогам і де бажає бути кращою. А ще наголосив, що роботі над покращенням якісного складу персоналу в Товаристві з кожним роком приділяється особлива і значна увага.

Далі роботу з учасниками семінару продовжили інші фахівці Товариства, а саме начальник відділу кадрів Р.Козаченко, заступник директора з правової роботи Т. Мацедонська, провідні інженери відділу кадрів В.Яковенко, О.Самсонюк, провідний інженер з захисту секретної інформації Л.Василюк та інші.

Додамо, нині в ПАТ “Вінницяобленерго” працює 4 837 спеціалістів. З них — 448 керівників, 1 089 професійних фахівців, 3 235 робітників. 1 630 працівників або 33,97% персоналу — мають вищу освіту.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
Структурні одиниці
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Інтегрована система менеджменту
Музей
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ