Головна / Новини / Калинівський район частково знеструмлено через надзвичайний стан

Медіа-центр

Калинівський район частково знеструмлено через надзвичайний стан

У зв’язку із пожежею, а згодом і вибухами, які сталися в ніч з 26 на 27 вересня  на території одного з найбільших в Україні складів боєприпасів поблизу Калинівки,  енергетики області  припинили  постачання електроенергії  для   майже 5-ти тисяч споживачів. За словами в.о. директора технічного Олександра Серба частково  знеструмлено такі населені пункти, як  Калинівка,Сальник,  Лаврівка, Сосонка, Павлівка.

- Станом на 13 годину середи в епіцентрі надзвичайної події відключено від електропостачання  5  повітряних ліній напругою 110, 35 та 10  кВ. Без струму залишаються частково Калинівка, Сальник, Сосонка, Лаврівка і Павлівка. Відновлення подачі електроенергії залежатиме від ситуації.  Оскільки вона досі залишається складною і ми не маємо змоги побачити дійсної картини, аби оцінити справжній стан електромереж, то, зрозуміло, про відновлення їх роботи у Калинівському районі поки мова не йде. Звісно, сподіваємось на краще. Всі технічні аварійно-відновлювальні служби нашого Товариства працюють у посиленому цілодобовому режимі, - розповів Олександр Серб.  

 Додамо,  у зв’язку з надзвичайною ситуацією, в області діє два оперативних штаби – один в  облдержадміністрації, де працюють як фахівці з Вінниччини, так і спеціалісти  оперативного реагування центральних органів виконавчої влади, керівництво Державної служби надзвичайних ситуацій України, керівництво Національної гвардії та Міністерства оборони України. Другий штаб розгорнуто у Калинівській районній державній адміністрації. Станом на 9-ту годину ранку у 5-кілометровій зоні ураження евакуйовано мешканців з 6-ти населених пунктів, а саме  Калинівки, Павлівки і Сальника Калинівського району та сіл Медвідки, Лаврівки, Дорожного Вінницького району. Також у  добровільному порядку залишили свої домівки  частина мешканців  села Сосонки і селища Стрижавки. Загалом  вже евакуйовано 26 тисяч жителів.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ