Головна / Новини / Негода спричинила аварійні вимкнення в 5-ти районах області

Медіа-центр

Негода спричинила аварійні вимкнення в 5-ти районах області

5 вересня внаслідок надзвичайно несприятливих погодних умов — шквального вітру та грозового дощу, енергосистема  Вінниччини зазнала аварійних вимкнень в п'яти районах області, зокрема, в Бершадському, Погребищенському, Томашпільському, Чечель- ницькому та Чернівецькому.  Всього було знеструмлено 20 ліній електропередач в 25-ти населених пунктах.

Найбільшої шкоди  негода наробила в  Бершадському районі.  Там пронісся сильний буревій, пошкодивши 14 ліній електромереж 6-10 кВ та  232 трансформаторні підстанційї. Через це було знеструмлено 13 населених пунктів.

Енергетики миттєво відреагували на такий неприємний “погодний сюрприз”. До ліквідації наслідків негоди було залучено 12 аварійно-ремонтних бригад та 18 одиниць техніки.  До Бершадського району, зокрема,  було додатково залучено  аварійні бригади з Теплицьких та Тростянецьких електромереж. 

За словами начальника  центральної  диспетчерської служби ПАТ “Вінницяобленерго” Василя Поліщука, максимальна кількість пошкоджень була усунута протягом 6 вересня.

- На 12.00 понеділка, 7 вересня, залишалося знеструмленими 5 населених пунктів,  4 з яких - частково. Все це стосується лише Бершадського району, де буревій познімав покрівлі приватних житлових будинків, повалив дерева та звалив 25 електроопор місцевих електромереж, - деталізував Василь Поліщук.

Також головний диспетчер Товариства запевнив, що до 19-ої години 7 вересня  всі лінії електропередач буде відновлено.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
Як отримати субсидію?
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ