Головна / Новини / Оновлення автотранспорту Товариства.

Медіа-центр

Оновлення автотранспорту Товариства.
33 нових позашляховиків-пікап поповнили парк виробничого автотранспорту АТ «Вінницяобленерго».
За словами директора із забезпечення діяльності Сергія Даниленка, техніку закуплено впродовж поточного року з метою заміни автомобілів оперативно-виїзних бригад (ОВБ), строк використання яких давно себе вичерпав.
– Постійний ремонт застарілих «аварійок» - це, так би мовити, гроші викинуті на вітер. Тому потреба в оновленні виробничого автотранспорту була нагальною необхідністю. Завдяки виконанню Інвестпрограми нам вдалося закупити нові автомобілі. Тепер усі районні структурні одиниці отримають нову техніку, яка дозволить покращити роботу наших бригад ОВБ в плані оперативності реагування на аварійні виклики, скорочення виконання ремонтних робіт, покращення показників надійності електропостачання SAIDI та SAIFI. Також в автоколоні обленерго з’явився ще й новий тягач на базі автомобіля Форд з напівпричепом. До кінця вересня очікуємо поставку автопідіймача АГП-18 на базі автомобіля Iveco дубль-кабіна, - розповів Сергій Даниленко.
Фотосвітлини оновленого транспортного парку обленерго та момент отримання нової техніки працівниками автоколони та Вінницьких східних ЕМ за посиланням.
Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
Як отримати субсидію?
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ