Головна / Новини / Повідомлення споживачам електричної енергії

Медіа-центр

Повідомлення споживачам електричної енергії

З 01.01.2019 року споживання електричної енергії на роздрібному ринку електричної енергії для потреб електроустановки споживача здійснюється за умови забезпечення розподілу/передачі та продажу (постачання) електричної енергії на підставі договорів про розподіл/передачу, постачання електричної енергії, надання послуг комерційного обліку, які укладаються відповідно до Правил  роздрібного ринку електричної енергії. Дані Правила затверджені Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, (надалі - НКРЕКП) № 312 від 14.03.2018року Кодексу системи передачі, Кодексу систем розподілу та Кодексу комерційного обліку.

ПАТ «Вінницяобленерго» (надалі - Товариство) отримало ліцензію на право провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії (Постанова НКРЕКП № 1414 від 13.11.2018р.). Відповідно, з 01.01.2019 року Товариство не буде надавати послуги з постачання електричної енергії.

На виконання вимог Закону України «Про ринок електричної енергії» (надалі - Закон) щодо відокремлення оператора системи розподілу від постачання електричної енергії, Товариством створено ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ» (надалі - ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ»), яке згідно отриманої ліцензії (Постановою НКРЕКП від 14.06.18р. № 429) почало здійснювати діяльність з постачання електричної енергії споживачам.

Розрахунки з ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ» (постачальником універсальних послуг) будуть проводитись у формі попередньої оплати на підставі комерційної пропозиції. Договір про постачання електроенергії споживачу та комерційні пропозиції можна роздрукувати з офіційного сайту ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ»: http://vin.enera.ua.

Звертаємо Вашу увагу, що постачання електричної енергії без договору не допускається. У випадку не укладення Вами договору про постачання електричної енергії з електропостачальником, який має доступ до мереж Товариства, з 01.01.2019 року постачання електричної енергії буде припинено.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
Структурні одиниці
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Інтегрована система менеджменту
Музей
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ