Головна / Новини / Ще раз про новий ринок електроенергії

Медіа-центр

Ще раз про новий ринок електроенергії

Шановні споживачі! Нагадуємо вам, що на виконання вимог Закону України “Про ринок електричної енергії” з 1 січня 2019 року послуги з розподілу та постачання електроенергії споживачам в Україні надаватимуть дві різні компанії: оператор системи розподілу – ПАТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО» та електропостачальник універсальних послуг – ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ».
Кожна компанія буде зосереджена на своїх завданнях.
Так, ПАТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО» управлятиме системою розподілу електроенергії, забезпечуватиме якість та надійність електропостачання, приєднання споживачів до електромереж, займатиметься експлуатацією і ремонтом електроліній, підстанцій та інших видів електрообладнання, встановлюватиме лічильники електроенергії, здійснюватиме підключення та відключення від мереж.
Щодо ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ», то головною функцією цієї компанії буде постачання електроенергії в рамках універсальної послуги. Також вона здійснюватиме розрахунки за спожиту електроенергію, вестиме облік пільг і субсидій, надаватиме дані щодо споживання електроенергії та рахунки за електроенергію.

Більш детально про все це можна ще й почути за таким посиланням:http://radio-mb.net.ua/…/4490-chogo-ochkuvati-vd-spvprac-z-…

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ