Головна / Новини / Сьогодні – День бухгалтера України

Медіа-центр

Сьогодні – День бухгалтера України

Усвідомлення про те, що бухгалтерський облік - це не тільки чіткий контроль фінансових потоків, своєчасність податкових платежів, а й основа для прийняття управлінських рішень дозволило державотворцям 10 років тому по-новому подивитися на фахівців цієї важливої сфери. В результаті Указом Президента України №662/2004 від 18.06.2004 16 липня було офіційно оголошено Днем бухгалтера. 

В ПАТ “Вінницяобленерго” нині працює 176 фахівців бухгалтерської справи. Очолює цей дружний, переважно, жіночий колектив головний бухгалтер Товариства Алла Зінюк. Для неї, як всіх її колег, бухгалтерія – це мистецтво, що потребує таланту, особливих знань та терпіння. Тільки бухгалтер, переконана Алла Зінюк, здатний за цифрами складної економіки розгледіти гармонію порядку, взаємозв’язок з навколишнім світом.

Виконання складних завдань в умовах високих вимог, що визначені чинним законодавством, покладає на кожного із співробітників бухгалтерської справи Товариства велику відповідальність. Проте, всі звикли до того і навчені працювати професійно та злагоджено. Завдяки такому підходу ПАТ “Вінницяобленерго” – ефективне та прибуткове.

Так тримати і надалі, шановні бухгалтери! Зі святом вас!

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ