Головна / Новини / Спартакіада наблизилась до фінішу

Медіа-центр

Спартакіада наблизилась до фінішу

Позаду треті зональні змагання 11 Спартакіади ПАТ “Вінницяобленерго”.  Відбулися вони у Тиврові на базі  місцевого ліцею - інтернату. Розпочалися традиційно з урочистого шикування команд, підняття державного прапора і привітань. 

- За 11 років Спартакіада стала невід'ємною частини життя нашої компанії. Дуже приємно, що все більше і більше наших працівників, особливо молоді, долучаються до занять спортом. Все більше і більше підвищується спортивна майстерність енергетиків. Так у минулому році наша збірна команда  брала участь у Спартакіаді серед промислових підприємств України, представляючи там енергетиків всієї держави. Зайняли у  командному заліку почесне 4 місце, а наші футболісти  - перше місце. Це дуже приємно. Нинішня Спартакіада вкотре доводить, що здоров'я і спорт - нероздільні. А чим здоровіше  працівники, тим вагоміші й здобутки. В тому, що наша компанія працює стабільно та з прибутком - велика заслуга  і спортсменів. Від імені генерального директора Товариства Андрія Поліщука   та від себе особисто велике вам спасибі за це. Чесної усім спортивної боротьби і  нехай переможе сильніший!  - зазначив у своєму привітальному зверненні до десяти команд-учасниць  директор з персоналу Віталій Хребтій.

Прозвучало вітання і від господарів тиврівської землі, представників місцевої влади.

- Від імені районної ради, районної та селищної адміністрацій та ліцею-інтернату щиро вітаємо усіх учасників команд. Ми впевнені, що завдяки вам ми побачимо видовищне спортивне дійство, де кожен проявить себе з найкращого боку, продемонструє твердість духу, спортивний характер - характер істинних енергетиків. Саме на таких людях, як ви тримається  благополуччя жителів нашої громади, адже  допоки є електроенергія в мережі району - ми всі спокійні. І допоки злагоджено працює і перемагає в роботі та спорті Вінницяобленерго, забезпечуючи усіх нас світлом, доти є надія, що все буде добре, - сказав голова Тиврівської  районної ради Ярослав Красовський. Його підтримали перший заступник голови Тиврівської райдержадміністрації Віктор Бойко, Тиврівський селищний голова  Сергій Кицишин, директор Тиврівського ліцею - інтернату  поглибленої підготовки в галузі науки  Андрій Подзігун.

Після отриманого, як годиться за давнім українським звичаєм,  запашного короваю учасники змагань відправилися на спортивні майданчики. Змагання з міні-футболу, гирьового спорту і перетягування канату проходили на стадіоні ліцею. Оповитий свіжою травневою зеленню і осяяний ласкавим сонцем він одразу надихнув усіх на активну  спортивну боротьбу. Турніри з настільного тенісу, шашок та шах проходили у  аудиторіях ліцею, а волейболістам довелося грати трохи подалі - у спортивному залі Тиврівської поліції. Зональні змагання завершилися надвечір. Перемогу у них здобула команда управління Товариства. Друге місце посіли спортсмени Замостянських електромереж. На третьому - команда Погребищенських ЕМ.

Відтепер - час готуватися до фіналу. Він відбудеться 27 травня у Козятині.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Передати покази лічильника
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ