Головна / Новини / Жіноче свято наближається…

Медіа-центр

Жіноче свято наближається…

Чоловіки – енергетики управління АТ «Вінницяобленерго» привітали своїх колежанок з прекрасним весняним святом, що наближається. До виконання приємної місії приступили ще до початку трудового дня, коли працівниці поспішали на свої робочі місця. Вразили несподіваним сюрпризом та чарівними трояндами. Це була перша серія згідно святкового сценарію. Друга, більш урочиста, мала продовження в обідню перерву в актовій залі Товариства. З вітальним словом та побажаннями до жінок звернулися генеральний директор Андрій Поліщук та усі присутні чоловіки-керівники.

- Чарівні колежанки, дорогі жінки! Ви – найкращі завжди і в усьому: в родині, в роботі, в суспільстві, в житті загалом. Без вас життя просто неможливе! Понад 30 відсотків працівників нашого колективу - це жінки. Шануємо вас, поважаємо, сердечно дякуємо за вашу старанність, відповідальність в роботі та взагалі за те, що ви у нас є, - сказав генеральний директор.

Після низки щирих і добрих побажань, приємних компліментів, жінки отримали ще й у дарунок невеличкий концерт за участі вінницьких митців: музикантів, співаків, ілюзіоністів, шоу-менів. Свято, влаштоване чоловічим складом підприємства, дуже сподобалось жінкам. Головне, що колективу Товариства, усім його працівникам, воно вкотре нагадало вічну істину: Весна і Жінки – це завжди прекрасно і неповторно.
Цінуймо життя, усі його миті! Та нехай скрізь панують мир і добро!

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
Як отримати субсидію?
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ