![АТ «Вінницяобленерго» – особистий кабінет, передати покази лічильника, кол-центр 0 (800) 217-217 Долучаймося до екологічної акції "За чисте довкілля"._0](/sites/default/files/styles/420x/public/2023-04/02979451-b604-48c9-949d-c019a4e87111.jpg?itok=fdy6F143)
Долучаймося до екологічної акції "За чисте довкілля".
Працівники технічної служби АТ «Вінницяобленерго» (безпосередньо виконавець - провідний інженер ВТС Оксана Лукашевич) випустили черговий номер Інформаційного листка з охорони природнього середовища. В ньому йдеться про участь нашого Товариства у щорічній Всеукраїнській акції «ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ». Вона триватиме впродовж поточного місяця. Інформаційний листок вже розійшовся по всіх структурних одиницях та службах Товариства із закликом доєднатися до акції. Її мета – покращити санітарний стан довкілля, прибрати від сміття і привести у належний стан території, озеленити їх, тощо.
«Подбаймо про чистоту навколо себе, не будьмо сторонніми спостерігачами, адже підтримання чистоти та порядку – це запорука здоров’я і краси нашого рідного краю! Сподіваємось, що спільними зусиллями ми посприяємо вирішенню екологічних проблем країни», – йдеться в Інформаційному листку АТ «Вінницяобленерго».
Тож, готуймося до теплого сезону, активніше наводимо скрізь лад, зустрічаймо весну в чистоті з переконливою вірою у Перемогу!Про перебіг екологічної акції у кожній структурній одиниці Товариства будемо повідомляти далі.