![АТ «Вінницяобленерго» – особистий кабінет, передати покази лічильника, кол-центр 0 (800) 217-217 Маємо попередження від синоптиків._0](/sites/default/files/styles/420x/public/2023-08/365045472_603575448602202_2345722327483566468_n.jpg?itok=GyBWmXmv)
Маємо попередження від синоптиків.
За повідомленням Вінницький обласний центр з гідрометеорології впродовж поточної доби по Вінницькій області та місту Вінниця очікується гроза, пориви вітру 15-20 м/с, місцями град (1 рівень небезпечності, жовтий). Тож, шановін вінничани, будьте обережними!
За таких погодних умов можливі аварійні ситуації в електромережах. Основною причиною вимкнення електропостачання може бути обрив проводів через падіння дерев чи гілок на лінії електропередач. Тому просимо з розумінням поставитися до аварійних перерв в електропостачанні.
ЗАСТЕРІГАЄМО, в разі провисання проводів та їх обриву, якщо вони вже лежать на землі, ні в якому разі не наближатися до них на відстань, меншу 8 метрів. Це велика небезпека! Не наражайте себе на біду і негайно повідомляйте наші служби. Зокрема телефонуте до Кол-центру компанії - 0-800-217-217, (0432)65-95-95. До прибуття ремонтної бригади організуйте охорону обірваних проводів і нікого до них не допускайте!
Будь ласка, будьте уважними та бережіть себе та близьких!