![АТ «Вінницяобленерго» – особистий кабінет, передати покази лічильника, кол-центр 0 (800) 217-217 СУМНА ЗВІСТКА, НЕВИМОВНА ПЕЧАЛЬ…_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2023-01/321490305_708245900820788_8839127851185228366_n.png?itok=Xx_QJ8qK)
СУМНА ЗВІСТКА, НЕВИМОВНА ПЕЧАЛЬ…
Після важкої хвороби на 48-му році життя відійшов у вічність наш колега – заступник директора технічного з надійності та якості розподілу електроенергії АТ «Вінницяобленерго» Сергій Васильович ГРОГУЛЬ.
Весь колектив АТ «Вінницяобленерго» щиро співчуває родині, рідним, друзям, знайомим з приводу тяжкої непоправної втрати. Разом з вами у жалобі. Глибокий сум і скорбота…
Сергій Васильович Грогуль майже все своє свідоме життя віддав роботі в енергетиці. Після закінчення Вінницького національного технічного університету (1997р.) за спеціальністю електричні системи і мережі спочатку працював в СО «Вінницькі центральні високовольтні електричні мережі» (ВВЕМ) інженером служби експлуатації електричних мереж, диспетчером оперативно-диспетчерської служби (1997 - 2004р.р.). Потім заступником начальника з режимних питань центральної оперативно-диспетчерської служби ВАТ «АК Вінницяобленерго» (2004-2012р.р.), заступником начальника, начальником відділу перспективного розвитку ПАТ «Вінницяобленерго» (2012-2019р.р.), начальником відділу реалізації приєднань Сервісного центру обслуговування клієнтів АТ «Вінницяобленерго» (2019-2021 р.р.). З серпня 2021 року і до сьогодні був заступником директора технічного з надійності та якості розподілу електроенергії.
Сергій Грогуль виконував свою роботу завжди грамотно, відповідально, сумлінно, був чудовим керівником, гарним наставником, користувався великою повагою і шаною серед колег. Не раз за свій професіоналізм у роботі Сергій Васильович відзначався почесними нагородами Товариства, а нещодавно, до Дня енергетика, йому було оголошено Подяку Міністерства енергетики України.
Ніколи не забудемо Вас, шановний СЕРГІЮ ВАСИЛЬОВИЧУ! Щира Вам вдячність і низький уклін за достойний земний шлях і високе звання Прекрасної Світлої ЛЮДИНИ!
Спочивайте з Богом! Вічна Вам ПАМ’ЯТЬ!!!
Прощання з Сергієм Грогулем відбудеться завтра, 5 січня,
об 11 год. 30 хв. за адресою - м. Вінниця, вул. Батозька, 12, ВОЦРПТ «Реквієм».