Ціль і соціальна відповідальність

111

Конкурс професійної майстерності майстрів, електромонтерів по експлуатації розподільчих Триває договірна кампанія про постачання та про користування електричної енергії.

Одним з пріоритетних напрямів діяльності ПАТ “Вінницяобленерго” є виконання Інвестиційної програми Товариства. В її основу закладено чимало проектів. Серед ключових - оновлення і реконструкція власних виробничих об'єктів. Як спрацювало Товариство в цьому напрямку впродовж півріччя, які вже має результати? Відповідь на ці та інші питання отримали під час розмови з директором з капітального будівництва та інвестицій ПАТ “Вінницяобленерго” Юрієм Плюшко а дирекцію, яку ви очолюєте більшою мірою покладена відповідальність за впровадження.
 Інвестиційної програми Товариства в життя. Як вдається справлятися з тим у такий непростий час загальнодержавної економічної та соціально-політичної кризи? 

- Стараємося справлятися. Всі заходи, що заплановані Інвестиційною програмою Товариства на 2013 рік профінансовані в повному обсязі при річному плані 80,197 млн. грн. з ПДВ. Серед основних об’єктів – реконструкція ліній електропередач 0,4-10 кВ протяжністю 24,96 км, заміна силових трансформаторів під час реконструкції семи підстанцій 35-110 кВ ("Вороновиця", "Брацлав", "Сорока", "Іллінці", "Плисків", "Слобода Підлісівська"). Завершені роботи і з реконструкції ПС-35-110 кВ "Центральна", "Західна", "Сигнал" та "Жмеринка", які було розпочато у 2012 році. Також виконано повний обсяг робіт щодо заміни масляних вимикачів 10 кВ на вакуумні, з реконструкцією РЗА в кількості 163 шт. Завдяки вчасному авансуванню по укладеним договорам виконані роботи на всіх об’єктах, в тому числі ще придбано лічильники, модернізовано системи зв’язку та інформаційних технологій, придбано спецмеханізми та автотранспорт. 

Конкурс професійної майстерності майстрів, електромонтерів по експлуатації розподільчих Триває договірна кампанія про постачання та про користування електричної енергії.

Одним з пріоритетних напрямів діяльності ПАТ “Вінницяобленерго” є виконання Інвестиційної програми Товариства. В її основу закладено чимало проектів. Серед ключових - оновлення і реконструкція власних виробничих об'єктів. Як спрацювало Товариство в цьому напрямку впродовж півріччя, які вже має результати? Відповідь на ці та інші питання отримали під час розмови з директором з капітального будівництва та інвестицій ПАТ “Вінницяобленерго” Юрієм Плюшко а дирекцію, яку ви очолюєте більшою мірою покладена відповідальність за впровадження Інвестиційної програми Товариства в життя. Як вдається справлятися з тим у такий непростий час загальнодержавної економічної та соціально-політичної кризи? 

Стараємося справлятися. Всі заходи, що заплановані Інвестиційною програмою Товариства на 2013 рік профінансовані в повному обсязі при річному плані 80,197 млн. грн. з ПДВ. Серед основних об’єктів – реконструкція ліній електропередач 0,4-10 кВ протяжністю 24,96 км, заміна силових трансформаторів під час реконструкції семи підстанцій 35-110 кВ ("Вороновиця", "Брацлав", "Сорока", "Іллінці", "Плисків", "Слобода Підлісівська"). Завершені роботи і з реконструкції ПС-35-110 кВ "Центральна", "Західна", "Сигнал" та "Жмеринка", які було розпочато у 2012 році. Також виконано повний обсяг робіт щодо заміни масляних вимикачів 10 кВ на вакуумні, з реконструкцією РЗА в кількості 163 шт. Завдяки вчасному авансуванню по укладеним договорам виконані роботи на всіх об’єктах, в тому числі ще придбано лічильники, модернізовано системи зв’язку та інформаційних технологій, придбано спецмеханізми та автотранспорт.

Загальний обсяг фінансування інвестиційних коштів в поточному році становить 69,4 млн. грн. з ПДВ. Найбільше коштів заплановано використати на виконання заходів з технічного розвитку, модернізації та будівництва електромереж - 52,05 млн. грн, що складає 75,00% від загального обсягу. На реконструкцію повітряних ліній 0,4 кВ заплановано направити кошти в обсязі 20,12% від загального обсягу Інвестпрограми, що дасть можливість поліпшити стан електричних мереж Товариства. 
На даний час виконано та закрито актами виконаних робіт два об’єкти, а саме Гайсинських та Липовецьких електромереж. В найближчий час буде закінчено реконструкцію ще по 4 об’єктах: Погребищенських, Гайсинських та Оратівських електромережах. 

Поділитись: