Звернення

Звернення ПАТ "Вінниціяобленерго" до споживачів електричної енергії

01 грудня 2014

В електроенергетиці України склалась складна ситуація, яка спричинена аварійною зупинкою енергоблоку № 3 Запорізької АЕС потужністю 1 тис. МВт, ще 19-ти енергоблоків на вітчизняних теплових електростанціях та відсутністю запасів вугілля на складах резервних блоків на українських ТЕЦ. У зв'язку з цим 1 грудня 2014 року, згідно розпорядження ДП НЕК «Укренерго», по всій території України запроваджено графіки аварійних відключень споживачів електроенергії (ГАВ) і вони вже почали діяти в нашій області.

Задля забезпечення подальшої надійної роботи енергосистеми держави в умовах дисбалансу між споживанням і виробництвом електроенергії по Вінницькій області довелося задіяти повний обсяг, а це 10 черг, графіку аварійних вимкнень (ГАВ), до яких залучені як промислові споживачі, так і населення. Відтак- це один із найоперативніших та швидких заходів, що застосовуються при виникненні дефіциту потужності в об’єднаній енергетичній системі України.

Просимо з розумінням поставитися до вимушених відключень електроенергії та зберігати спокій! Проблема вже вирішується на державному рівні.

Закликаємо бути енергоощадними та відповідальними!
В години пікових навантажень з 08:00 до 10:00 годин та з 19.00 до 22.00 без зайвої потреби не вмикайте енергоємні побутові електроприлади, замініть звичайні лампочки розжарювання на енергозберігаючі, використовуйте багатотарифні прилади обліку, які дадуть змогу економити ваші кошти в нічний час, а саме з 23.00 по 07.00 год.

Також звертаємося до юридичних та фізичних осіб – суб'єктів господарської діяльності. Перегляньте графіки виробничої діяльності, скоригуйте час роботи підприємства чи закладу (початок і завершення робочого дня), врахуйте можливості роботи у вихідні дні та в нічні години доби, впроваджуйте енергоощадні технології.

Пам'ятаймо, енергетична безпека Вінниччини та України залежить від кожного з нас!

Поділитись: