Графік відключень

00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
вт 16.04
ср 17.04
чт 18.04
пт 19.04
сб 20.04
нд 21.04
пн 22.04

Уточнення щодо відміток у розкладі:

іконка 1

 

Підтверджено в погодинному графіку відключень на цей день і час. Близька до 100% ймовірність вимкнення

іконка 2

 

Є в погодинному графіку відключень, але відключення не було підтверджено в цей день і час. Є можливість відключення.
іконка 3У цей день і час немає в погодинному графіку відключень.

 

Якщо світла немає тривалий час – прохання повідомити нас про це в viber або telegram.

Viber
Viber
Telegram
Telegram

 

Iнструкцiя.
Крок 1. Ввведіть перші літери назви населенного пункту та виберіть Ваш з випадаючого списку:
Крок 1

 

 

 

 

Крок 2. Введіть перші літери назви вулиці та виберіть Вашу з випадаючого списку:
Крок 2

Крок 3.
Введіть перші цифри номеру будинку та виберіть лівою кнопкою миші Ваш з випадаючого списку:
Крок 3

Система повідомить, чи є заплановані відключення за цією адресою, згідно затверженого графіку погодинних відключень (ГПВ):
Крок 4

Види графіків обмежень електропостачання, які за необхідності можуть бути застосовані:

❗️ ГПВ - графік погодинного відключення електроенергії. Застосовуються, коли є певний час для підготовки до проведення відключень. Рішення про застосування ГПВ приймає НЕК «Укренерго» за погодженням з Міненерго. ГПВ застосовуються з метою дотримання доведених НЕК «Укренерго» граничних величин споживання електричної потужності, тобто коли електроенергії, яка генерується в Україні на електростанціях не може вистачити на всіх споживачів. У випадку застосування ГПВ, АТ "Вінницяобленерго" оприлюднює на своєму вебсайт періодичність, причини та тривалість застосування кожної черги, терміни перерви постачання електричної енергії населеним пунктам, окремим житловим масивам, вулицям із зазначенням годин доби. ГПВ розподіляються на шість рівних черг. Тривалість знеструмлення споживачів по ГПВ може коливатись від 2-х до 4-х годин з подачею електроенергії від 4-х до 2-х годин відповідно.

❗️ ГАВ - графік аварійних відключень електроенергії. Застосовується у разі виникнення гострого дефіциту потужності та електроенергії в енергосистемі України у зв’язку з аварійною ситуацією, яка склалася при раптовому порушенні режиму роботи електростанцій України або недопустимого перевантаження устаткування. Вводиться також у разі неефективності ГПВ.

Графік аварійних відключень містить перелік ліній електропередачі із зазначеною по кожній лінії потужністю, що повинна бути вимкнена у разі надходження відповідної команди диспетчера НЕК «Укренерго».

Команда про скасування ГАВ також надходить від НЕК «Укренерго».

Розбивки за датою або часом вимкнень у цих графіках немає.

❗️ СГАВ (Спец ГАВ) - Це комплекс заходів, спрямованих на розвантаження енергосистеми у значних обсягах, задля збереження стійкості роботи енергосистеми, які реалізуються відключенням ліній 35-150 кВ, а також трансформаторів та секцій шин на підстанціях 35-150 кВ. Вводиться та скасовується без попередження, за спеціальною командою диспетчера НЕК «Укренерго» у разі неефективності ГПВ та ГАВ.

Час виконання – 3 хвилини.

Наголошуємо: повідомити споживачів про його введення та тривалість – неможливо.

❗️ САВН - спеціальна автоматика відключення навантаження. Застосовується диспетчером НЕК «Укренерго» з метою запобігання порушенню режиму роботи об’єднаної енергосистеми України чи її окремих енергорайонів.

Режим, за яким більшість споживачів електроенергії у Вінниці та області, за винятком критичних інфраструктурних об'єктів та транспорту, тимчасово відключені від мережі.

Ці заходи призначені для забезпечення стабільності енергосистеми України.

Вони будуть діяти до надходження окремого розпорядження від НЕК "Укренерго".

❗️ АЧР – автоматичне частотне розвантаження. Автоматично відключає частину споживачів в разі виникнення гострого дефіциту генеруючої потужності внаслідок ракетних ударів ₚф по енергетичній інфраструктурі України.

У разі просідання промислової частоти, що відбувається у разі нестачі потужності приєднаних до енергосистеми електростанцій, починають вимикатися незагрозливі щодо наслідків, споживачі третьої або другої категорії електропостачання. Це потрібно, щоб повернути до придатного стану живлення, споживачів першої категорії (лікарні, очисні споруди, шахти, притулки, аеропорти тощо). Вимкнення відбувається поступово, з різними уставками частоти та часу.

Термін дії системи автоматичного контролю навантаження (АЧР) може варіюватися в залежності від конкретної ситуації та потреб енергосистеми.